Artėja prie 500 įvarčių karjeroje: plieninis R.Beniušis per rungtynes pasižymėjo 10 kartų

44-ejų buvęs Lietuvos rinktinės rinktinės puolėjas Ričardas Beniušis 2022-aisiais užbaigė profesionalo karjerą, tačiau tai nereiškia, kad futbolas jam – užmirštas reikalas. 23-ejus metus profesionaliai žaidęs atletas vis dar juda aikštelėje ir tai daro įspūdingai. Sekmadienį jis užfiksavo neeilinį rezultatą.

Šiuo metu R.Beniušis atstovauja Jonavos komandai, kuri varžosi trečioje pagal pajėgumą LFF II lygoje. Sekmadienį jonaviečiai 20:0 sutriuškino Dembavos futbolininkus, o R.Beniušis įmušė net 10 įvarčių.

Veteranas pasižymėjo 2-ąją, 9-ąją, 18-ąją, 22-ąją, 47-ąją, 54-ąją, 61-ąją, 73-ąją, 81-ąją ir 85-ąją rungtynių minutę.

Per savo ilgą karjerą R.Beniušis buvo tikra įvarčių mašina. Remiantis žurnalisto Evaldo Gelumbausko duomenimis, jis įmušė net 483 įvarčius, o šį sezoną tiksliai pasižymėjo 37 kartus.

V.Januškos/LFF.lt nuotr/Ričardas Beniušis

Ryškiausias R.Beniušio karjeros laikotarpis – „FBK Kauno“ komandoje 2003-2007 metais, kuomet per 107 mačus puolėjas įmušė 63 įvarčius.

Futbolininkas su pertraukomis nuo 2001-ųjų iki 2014-ųjų atstovavo Lietuvos rinktinei ir per 31 mačą pasižymėjo 3 įvarčiais.