Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Napoli“ futbolininkai namuose nukovė Milano „Inter“ ir tapo „Serie A“ lyderiais

Naujuoju Italijos „Serie A“ pirmenybių lyderiu tapo „Napoli“ futbolininkai, kurie savoje aikštėje 2:1 palaužė dešimtyje mačą baigusį ir iki šiol čempionate pirmavusį Milano „Inter“.
Serie A: „Napoli“ – „Inter“
Serie A: „Napoli“ – „Inter“ / „Scanpix“ nuotr.

Neapolio ekipą į priekį jau antrąją susitikimo minutę išvedė argentinietis Gonzalo Higuainas, o prieš pat pertrauką svečių problemos padvigubėjo, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas „Inter“ japonas Yuto Nagatomo.

62-ąją minutę G.Higuainas šeimininkų persvarą padvigubino, bet po penkių minučių Milano ekipos saugas iš Serbijos Ademas Ljajičius vėl grąžino intrigą. Visgi išplėšti taško ir išsaugoti pirmosios vietos čempionate „Inter“ nepajėgė.

Po keturiolikos turų „Napoli“ turi 31 tašką ir vienu lenkia „Inter“ bei dviem Florencijos „Fiorentina“ futbolininkus, kurie taip pat pirmadienį 1:1 sužaidė svečiuose su „Sassuolo“.

Į priekį „Fiorentina“ jau šeštąją minutę po Giuseppe Rossi perdavimo išvedė Borja Valero, bet varžovai atsitiesė ir pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Sergio Floccari.

„Sassuolo“ – Florencijos „Fiorentina“ 1:1
6' [0:1] Borja Valero
42' [1:1] Sergio Floccari

„Napoli“ – Milano „Inter“ 2:1
2' [1:0] Gonzalo Higuainas
62' [2:0] Gonzalo Higuainas
67' [2:1] Ademas Ljajičius
45' Yuto Nagatomo („Inter“) pašalintas iš aikštės.