„Atletico“ nemažina apsukų ir cementuoja antrąją vietą

Madrido „Atletico“ ekipa iškovojo eilinę pergalę „Primera“ lygoje ir dar labiau sustiprino savo antrąją poziciją turnyro lentelėje.
„Atletico“ vėl laimėjo
„Atletico“ vėl laimėjo / „Scanpix“/AP nuotr.

Trečiose rungtynėse iš eilės įvarčio nepraleidę „Atletico“ futbolininkai namuose be vargo 3:0 sudorojo San Sebastiano „Real Sociedad“ vienuolikę.

Per 27 čempionato rungtynes „Atletico“ yra praleidusi vos 11 įvarčių – tai be konkurencijos geriausia gynyba Ispanijoje.

Diego Reyesas jau 6-ąją min. pirmąjį įvartį pasiuntė į savus vartus, o galutinai reikalus nugalėtojai sutvarkė po pertraukos.

Luciano Vietto 61-ąją minutę įmušė antrąjį, o 11 metrų baudinį 61 min. realizavęs Antoine'as Griezmannas – trečiąjį įvartį.

Su 61 tašku „Atletico“ jau 7 lenkia trečioje vietoje esantį „Real“, tačiau 5 atsilieka nuo „Barcelona“ ekipos. Pastarieji du klubai kol kas sužaidę rungtynėmis mažiau.