Atrankoje į Europos futbolo čempionatą – net devyni Rusijos įvarčiai

Šeštadienį tęsiasi atranka į 2020-ų metų Europos futbolo čempionatą, kurioje užfiksuotas unikalus rezultatas.
A.Dziuba ir F.Smolovas kartu pelnė net šešis įvarčius
A.Dziuba ir F.Smolovas kartu pelnė net šešis įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

I grupė

Įspūdingą pasirodymą surengė Rusijos futbolininkai – jie net 9:0 sutriuškino San Mariną ir pakilo į antrą vietą grupėje.

Labiausiai pasižymėjo standartinių situacijų meistras Artiomas Dziuba – puolėjo sąskaitoje vadinamas „pokeris“ (keturi įvarčiai).

Du įvarčius pridėjo po keitimo į aikštę žengęs Fiodoras Smolovas, po vieną – Antonas Mirančiukas ir Fiodoras Kudriašovas. Vieną įvartį į savus vartus įsimušė Michele Savoli.

Įdomu tai, kad rusams atlikti net devynis tikslius smūgius užteko dviejų atkarpų – pirmajame kėlinyje keturi įvarčiai krito nuo 25-os iki 41-os minutės, o likusieji penki antrajame – nuo 73-os iki 88-os.

Beje, tai - didžiausia pergalė Rusijos futbolo istorijoje.

E grupė

Svarbią pergalę E grupėje iškovojo Kroatijos futbolininkai. Jie namuose 2:1 palaužė Velso rinktinę.

Pirmasis įvartis į Velso vartus krito 17-ą minutę, kuomet kamuolį į savo vartus pasiuntė Jamesas Alexanderis Lawrence'as.

Antrajame kėlinyje persvarą padvigubino prie pirmo įvarčio prisidėjęs Ivanas Perišičius, nuginklavęs vartininką 48-ą žaidimo minutę.

77-ą minutę rezultatą sušvelnino Davidas Brooksas.

C grupė

Pirmuosius atrankos į Europos futbolo čempionatą taškus beveik savo kišenėje turėję Estijos futbolininkai persvarą iššvaistė per keturias minutes.

Estai 25-ą minutę po taiklaus Konstantino Vassiljevo smūgio išsiveržė į priekį ir solidžiai gynėsi.

Tačiau ryškiais favoritais laikyti Šiaurės Airijos atstovai 77-ą minutę visgi sugebėjo išlyginti, o 80-ą – persverti rezultatą ir įsirašyti tris taškus.