Auklėtinių dovana: V.Čeburino gimtadienį „Žalgiris“ pažymėjo sunkia pergale

Lietuvos čempionų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ išplėšė pergalę 1:0 išvykoje laimėtose A lygos rungtynėse su Kauno rajono „Hegelmann“.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje – dar 47-ąją minutę – žalgirietis Joelis Bopesu gavo antrą geltoną kortelę, tad paliko savo komandą žaisti 10 prieš 11.

Nors ir mažumoje žaidė „Žalgiris“, pergalę išplėšti sugebėjo.

Į greitą ataką 89-ąją minutę pasileido Mathiasas Oyewusi ir Jurijus Kendyšas. Nigerietis atliko rezultatyvų perdavimą, o baltarusis pramušė Tomą Švedkauską.

Simboliška, kad liepos 7-ąją savo gimtadienį švenčia „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas, tad auklėtiniai kazachui padovanojo sunkią pergalę.

„Žalgiris“ turi 36 taškus ir dalinasi antrą-trečią vietomis su „Šiauliais“. Nuo lyderio „Panevėžio“ šios komandos atsilieka keturiais taškais.

„Hegelmann“ ir toliau smarkiai banguoja – Andriaus Skerlos komanda yra surinkusi 21 tašką ir užima penktąją vietą.