Autsaiderius subombardavusi „Borussia“ bando palaikyti intrigą Vokietijoje

Dortmundo „Borussia“ išlieka lenktynėse dėl „Bundesliga“ čempionų titulo. Lucieno Favre auklėtiniai išvykoje 6:1 sutriuškino pirmenybių autsaiderius „Paderborn“ ir sumažino atsilikimą nuo lyderio Miuncheno „Bayern“ iki 7 taškų.
Dortmundo „Borussia“ žaidėjai
Dortmundo „Borussia“ žaidėjai / „Scanpix“ nuotr.

Vos 19 taškų per 29 turus surinkusios komandos pasipriešinimą „geltonieji“ sugebėjo pralaužti tik antrajame kėlinyje.

Beveik valandą pasižymėti negalėjusius svečius 54-ąją minutę į priekį išvedė Thorganas Hazardas.

Jau po trijų minučių į „Paderborn“ vartus krito ir antras įvartis – po Juliano Brandto perdavimo pasižymėjo Jadonas Sancho.

Šeimininkai dar bandė išlaikyti intrigą, kai 72-ąją minutę Uwe Hunemeieris realizavo baudinį ir sušvelnino santykį, bet netrukus pirmuosius du įvarčius pelnę futbolininkai sukūrė ir trečiąją „Borussia“ rezultatyvią ataką – po T.Hazardo perdavimo pasižymėjo J.Sancho.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis „Borussia“ tiesiog smaginosi aikštėje.

Iš pradžių, 85-ąją minutę, įvartį pelnė Achrafas Hakimi, 89-ąją minutę pasižymėjo Marcelis Schmelzeris, o jau per pridėtą laiką „hat-tricką“ į savo sąskaitą įsirašė J.Sancho.

60 taškų po šio susitikimo surinkusi Dortmundo ekipa nuo „Bayern“ atsilieka 7 taškais. Iki čempionato pabaigos liko jau tik penki turai.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?