Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Barca“ jaunuolio viražai – per keliolika minučių ir įvartis, ir išvarymas

„Barcelona“ futbolininkai pasiekė antrą pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate šią savaitę. Xavi auklėtiniai svečiuose 3:1 įveikė Vitorijos „Deportivo Alaves“ futbolininkus.

Katalonus 22-ąją minutę perkeldamas kamuolį per vartininką į priekį išvedė Robertas Lewandowskis.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje (49 min.) Ilkay'us Gundoganas gražiu smūgiu skirtumą padvigubino, bet vos po minutės Samu Omorodionas rezultatą vėl sušvelnino.

Trečią „Barcelona“ įvartį 63-ąją minutę pelnė 18-metis brazilas Vitoras Roque, pasirodęs aikštėje vos penkiomis minutėmis anksčiau.

Tiesa, „tigriuku“ pravardžiuojamo puolėjo pasirodymas neužtruko, nes 72-ąją minutę gavęs antrą geltoną kortelę jis buvo išvytas iš aikštės ir paliko savo komandą žaisti 10 prieš 11.

Visgi „Barca“ atsilaikė ir pasiekė pergalę.

50 taškų surinkusi Barselonos ekipa pakilo į trečiąją vietą, „Alaves“ su 26 taškais liko dvyliktas.

The Sacramento Kings are considering a trade with Sasha Vezenkov involved, I’m told. All options on the table until the NBA trade deadline.