„Barcelona“ klubui Ispanijos čempionų titulo dar teks palaukti – katalonai nesugebėjo įveikti „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ futbolo pirmenybėse šeštadienį sužaisto dvejos 33 turo rungtynės – iki sezono pabaigos po šio turo liks penki turai.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Čempionate tvirtai pirmaujančiai „Barcelona“ ekipai čempionų titulo dar teks palaukti – katalonai išvykoje į Bilbao miestą lygiosiomis 2:2 (0:1) sužaidė su vietos „Athletic“.

Pirmąjį įvartį 22-ąją mačo minutę įmušė Markelis Susaeta ir šeimininkai ilgai pirmavo, nors „Barcelona“ futbolininkai vieną po kito rengė gana pavojingas atakas. Realiausią progą dar prieš „Athletic“ įvartį turėjo Alexis Sanchezas, kurio smūgis atsitrenkė į virpstą.

„Barcos“ ekipai ir antrajame kėlinyje nesisekė išlyginti rezultato, tačiau 59-ąją min. į aikštę žengė ant atsarginių žaidėjų suolelio susitikimą pradėjęs Lionelis Messi. Argentinietis iškart labai pagyvino katalonų žaidimą, o 67-ąją min. vienas pats išmaudė keturis „Athletic“ gynėjus ir išlygino rezultatą.

„Barca“ ir toliau atakavo ir vos po dviejų minučių pelnė antrą įvartį. Komandos draugo smūgiuotas kamuolys atšoko L.Messi, kuris bandė smūgiuoti galva, tačiau kamuolys atsidūrė pas A.Sanchezą ir čilietis nukreipė jį į vartus.

Tačiau šeimininkai nepasidavė ir 90-ąją minutę po sumaišties katalonų baudos aikštelėje įvartį sugebėjo įmušti Anderas.

85 taškus turinti „Barcelona“ 14-a taškų lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Real“, o 17-a – trečioje vietoje esantį Madrido „Atletico“.

Abu Madrido klubai šiandien žais tarpusavyje – jeigu „Real“ pralaimėtų šį susitikimą, o „Barca“ būtų laimėjusi prieš „Athletic“ – katalonai būtų tapę čempionais. Vis dėlto katalonams čempionų titulo dar teks palaukti.

Kitose rungtynėse Vigo „Celta“ ekipa sugebėjo 1:0 išvykoje įveikti Valensijos „Levante“ ir bent laikinai išlipo iš iškritimo zonos.