„Barcelona“ krizė tęsiasi: L.Messi su kompanija užklimpo ir Vitorijoje

Šeštadienio vėlų vakarą vėl taškus Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse prarado Lionelio Messi vedamas „Barcelona“ klubas. Katalonai 1:1 svečiuose baigė dvikovą su Vitorijos „Alaves“ vienuolike.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai po 16-ąją minutę Luiso Rioja pelnyto įvarčio pirmavo, tačiau svečių spaudimas vis augo ir galiausiai gynybinius įtvirtinimus pavyko pramušti 63-ąją minutę, kai pasižymėjo Antoine'as Griezmannas.

Akimirka anksčiau „Alaves“ buvo likę dešimtyje, nes Jota prieš save išvydo antrą geltoną kortelę.

Per likusį laiką „Barcelona“ dar surengė varžovų vartų šturmą, tačiau pasiųsti kamuolio pagal taisykles į tinklą taip ir nesugebėjo.

Katalonai Ispanijos čempionate nelaimėjo jau ketvirto mačo iš eilės.

Su 8 taškais „Barcelona“ žengia tik dvyliktoje vietoje, o pirmaujantis Madrido „Real“ turi dvigubai daugiau.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?