„Barcelona“ pergalę apkartino ant neštuvų aikštę palikusio vartininko trauma

Triuškinančią pergalę Ispanijos čempionate „La Liga“ iškovojo „Barcelona“, kuri 5:1 sutriuškino „Villarreal“ futbolininkus.

Intrigos mače nebuvo daug: darbo iškart ėmėsi Robertas Lewandowskis, kuris pasižymėjo 20-ąją ir 35-ąją minutę (2:0).

„Villarreal“ dar bandė spardytis ir Ayoze'as Perezas sušvelnino skirtumą 38-ąją minutę (1:2), tačiau po pertraukos įvartį įmušė Pablo Torre, dar du pridėjo Raphinha bei rezultatas tapo triuškinantis (5:1).

R.Lewandowskis turėjo galimybę įmušti hat-tricką, tačiau 67-ąją minutę nepavyko realizuoti baudinio.

„Villarreal“ įmušė dar tris įvarčius, tačiau juos visus dėl nuošalių atšaukė po VAR peržiūrų.

„Barcelona“ pergalę apkartino pagrindinio vartininko Marco-Andre ter Stegeno trauma. Trečiąją pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje vokietis, gaudydamas kamuolį, nesėkmingai nusileido ant dešiniojo kelio. Skausmas buvo toks nepakeliamas, kad aikštę jis paliko ant neštuvų.