„Barcelona“ pergalė: po traumos sugrįžęs Lionelis Messi iškart mušė įvartį

Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse šeštadienį „Barcelona“ namuose 4:0 sutriuškino La Korunjos „Deportivo“ ekipą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Barselonos klubui jau galėjo padėti po traumos atsigavęs Lionelis Messi. Argentinietis aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje ir po trijų minučių jau mušė įvartį.

Tiesa, prieš tai visą darbą padarė Rafinha, įmušęs du įvarčius pirmajame kėlinyje. Prieš kėlinio pabaigą pasižymėjo ir Luisas Suarezas.

Varžovų pasipriešinimą sumenkino ir 65-ąją minutę Laure parodyta raudona kortelė. Jis grubiai į nugarą stūmė Neymarą ir turėjo palikti aikštę.

„Barcelona“ šiais metais jau patyrė penkis pralaimėjimus Ispanijos čempionate. Tai vienu daugiau nei per visus 2015-uosius metus.

Po šios pergalės „Barcelona“ klubas bent trumpam pakilo į pirmąją lygos vietą.