„Barcelona“ trečiose rungtynėse iš eilės išbarstė taškus

Ispanijos futbolo lygoje trečių rungtynių iš eilės nesugebėjo laimėti „Barcelona“, namie sužaidusi lygiosiomis 1:1 su Bilbao „Athletic“.
„Barcelona“ – „Athletic Bilbao“
„Barcelona“ – „Athletic Bilbao“ / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai pirmavo po 41-ą minutę Oscaro De Marcoso pelnyto įvarčio, bet „Barsą“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo Munirs El Haddadi, pasižymėjęs 84-ą minutę.

Primaname, jog „Barcelona“ prieš tai nusileido „Leganes“ ekipai ir sužaidė lygiosiomis su „Girona“.

Įdomu tai, kad „Athletic“ nelaimėjo jau penktų rungtynių iš eilės, tačiau šioje serijoje atėmė taškus ir iš „Barcelona“, ir iš Madrido „Real“.

„La Liga“ pirmaujanti „Barcelona“ per septynis turus surinko 14 taškų, tačiau lyderės poziciją gali prarasti po Madrido derbio tarp „Real“ ir „Atletico“.