Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Barselonoje antrą kvėpavimą įgavęs puolėjas atvedė klubą į dar vieną pergalę

Greitai „Barcelona“ klubo puolimo lyderiu tapęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas toliau demonstruoja puikią sportinę formą, o jo atstovaujamas klubas 26-ojo „La Liga“ turo rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino Bilbao „Athletic“.
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gabono futbolo superžvaigždė pirmą rungtynių įvartį pelnė 37-ąją minutę, antrojo įvarčio autoriumi 73-ąją minutę tapo Ousmane'as Dembele, o per pridėtą teisėjo laiką dar pasižymėti spėjo ir Luukas de Jongas bei Memphis Depay'us.

P-E.Aubameyangas per pastarąją trejų rungtynių atkarpą mušė net penkis sykius, o jo komanda laimėjo visus mačus.

Įdomu tai, kad per ketverias rungtynes „La Liga“ pirmenybėse puolėjas pelnė tiek pat įvarčių, kiek ir per pusę sezono, praleisto „Premier“ lygoje – keturis.

Po šios pergalės Katalonijos klubas su 45 taškais pakilo į ketvirtą poziciją. Xavi auklėtiniai už savo varžovus dar yra sužaidę ir vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Baskų ekipa, savo sąskaitoje turinti 37 taškus, rikiuojasi aštunta.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant