Baskų krašte užklimpęs „Atletico“ palieka atviras duris „Barcelonai“

„La Liga“ lyderiai 33-ajame ture savo taškų kraičio nepapildys. Madrido „Atletico“ futbolininkai svečiuose kiek netikėtai 1:2 nusileido Bilbao „Athletic“.
Bilbao „Athletic“ – Madrido „Atletico“
Bilbao „Athletic“ – Madrido „Atletico“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Baskai pasižymėjo pirmieji – 8-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė tikslus Alejandro Berenguero smūgis.

Kantriai savo progos išlaukę Diego Simeones auklėtiniai rezultatą išlygino tik 77-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Stefanas Savičius.

Visgi Bilbao klubas persvarą greitai susigrąžino – 88-ąją minutę pergalingą įvartį jiems pelnė Inigo Martinezas.

„Atletico“ su 73 taškais lieka pirmi, tačiau rungtynėmis mažiau sužaidusi „Barcelona“ (71 tšk.) pergalės atveju juos aplenktų.

Bilbao „Athletic“, vietiniame fronte nepralaimėjusi jau šeštą mačą paeiliui, rikiuojasi turnyrinės lentelės viduryje – 10-oje pozicijoje.