Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Bayern“ juodą atkarpą dramatiškai užbaigė Harry Kane'as

Miuncheno „Bayern“ per pridėtą laiką sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį ir pagaliau nutraukė juodą atkarpą. Šeštadienį vykusiose centrinėse „Bundesliga“ 23-ojo turo rungtynėse titulą ginantys bavarai 2:1 namuose palaužė „RB Leipzig“ ekipą.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

Prieš šį mačą bavarai buvo pralaimėję tris mačus iš eilės – du vietiniame čempionate ir vieną Čempionų lygoje.

Thomaso Tuchelio vyrai turėjo nežymią teritorinę persvarą, bet ją įvarčiu sugebėjo paversti tik 56-ąją minutę, kai po Jamalo Musialos perdavimo įmušė Harry Kane'as.

Po praleisto įvarčio Leipcigo komanda akivaizdžiai suaktyvėjo. Dvi geras progas turėjo Benjaminas Šeško. Galiausiai slovėnas sugebėjo pasižymėti trečiuoju mėginimu – 71-ąją minutę po jo smūgio kamuolys atsimušė į Leoną Goretzką ir rikošetu įskriejo į vartus.

Visgi bavarams pavyko išsigelbėti. Jau trečią pridėto laiko minutę po Erico Maximo Choupo-Motingo perdavimo H.Kane'as pelnė antrą savo įvartį ir išplėšė pergalę.

Anglui tai buvo 27-asis įvartis šį sezoną.

„Bayern“ tapo pirmąja Vokietijos komanda, kuri namuose sužaidė 1000 „Bundesliga“ rungtynių.

Likus 11 turų iki sezono pabaigos titulą ginantys bavarai nuo šio sezono sensacijos Leverkuzeno „Bayer“ ir toliau atsilieka 8 taškais.