„Bayern“ krito net ir su sugrįžusiu lyderiu, „Borussia“ spraudžiasi į ketvertą

31-ajame ture čempiono titulą užsitikrinti galėjęs Miuncheno „Bayern“ Bundeslygos karūnos dar turės palaukti. Bavarai svečiuose netikėtai 1:2 krito nuo „Mainz“ vienuolikės.
Thomasas Mulleris
Thomasas Mulleris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bundeslygos lyderiai šiame mače sulaukė po traumos sugrįžusio Roberto Lewandowskio, tačiau pastaruoju metu pergalingą žaidimą demonstruojantys „Mainz“ futbolininkai buvo nusiteikę kovingai.

Šeimininkai pasinaudojo dvikovos pradžioje apsnūdusiais varžovais ir jau 3-ąją minutę išsiveržė į priekį – pasižymėjo Jonathanas Burkardtas.

Kėlinio pabaigoje kamuolį iš savo vartų tinklo „Bayern“ traukė dar kartą – 37-ąją minutę „Mainz“ persvarą padvigubino Robinas Quaisonas.

65 proc. laiko kamuolį kontroliavusių svečių iš Miuncheno įvarčių sąskaitą galiausiai 95-ąją minutę atidarė R.Lewandowskis, tačiau po lenko tikslaus smūgio nuaidėjo ir galutinis teisėjo švilpukas.

Pergalės atveju Hanso Flicko auklėtiniai būtų užsitikrinę Bundeslygos čempionų titulą, tačiau ir dabar bavarų šansais triumfuoti vietiniame fronte beveik niekas neabejoja.

„Bayern“ nuo antroje vietoje esančių „RB Leipzig“ skiria 10 taškų. Po šio turo skirtumas tarp ekipų gali sumažėti iki septynių.

„Mainz“ laimėjo penktą sykį per pastarąsias šešerias rungtynes ir su 34 taškais yra 12-ti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“

Skirtingai nei bavarams, Dortmundo „Borussia“ ekipai klaidos kaina šioje sezono stadijoje – milžiniška.

Į pirmąjį ketvertą įšokti siekianti ekipa svečiuose pasiekė žūtbūtinę pergalę 2:0 prieš „Wolfsburg“ bei dar labiau priartėjo prie ketveriukės.

Dublį svečiams pelnė įmušė Erlingas Haalandas (12 ir 68 min.), o antrą įvartį „Borussia“ sumedžiojo nepaisant to, jog žaidė dešimtyje – 59-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo jaunasis Jude Bellinghamas.

Dortmundo klubas su 55 taškais yra penktas ir tik vienu tašku atsilieka nuo Frankfurto „Eintracht“, dviem – nuo „Wolfsburg“.