Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Be būrio žvaigždžių rungtyniavęs PSG triumfavo įvarčių fiestoje

„Paris Saint-Germain“ futbolininkai tęsia pergalingą žygį Prancūzijoje. Šį kartą nuo paryžiečių kliuvo „Brest“ vienuolikei.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečiuose rungtyniavęs PSG iškovojo pergalę 4:2.

Į priekį „Paris Saint-Germain“ išsiveržė 23-ąją minutę, kai pasižymėjo Anderis Herrera, o po 13 minučių skirtumą padvigubino Kylianas Mbappe.

Dar pirmajame kėlinyje, 42-ą minutę, Frankcui Honoratui pavyko rezultatą sušvelninti – 1:2.

PSG dviejų įvarčių pranašumą susigrąžino 73-ą minutę, kai įvartį pelnė Idrissa Gueye.

Steve'as Mounie po 12 minučių vėl sušvelnino skirtumą iki vieno įvarčio, bet paryžiečių pergalę paskutinę pagrindinio laiko minutę įtvirtino po keitimo pasirodęs Angelis Di Maria.

Paryžiaus klubas šiose rungtynėse vertėsi be krūvos žvaigždžių – traumas besigydančių Sergio Ramoso ir Neymaro, nuo suolo nepakilusio kapitono Marquinhoso ir vis dar formos neįgavusios ryškiausio klubo pirkinio Lionelio Messi.

PSG per tris turus „Ligue 1“ pirmenybėse dar nekluptelėjo ir turi 9 taškus iš tiek pat galimų.