Be L.Messi rungtyniavusi PSG ekipa pratęsė nepriekaištingą sezono startą

Prancūzijos pirmenybių titulą susigrąžinti siekiantis Paryžiaus „Saint Germain“ klubas toliau renkasi pergales vietiniame fronte. Aštuntojo „Ligue 1“ turo rungtynėse Mauricio Pochettino auklėtiniai namuose 2:0 įveikė „Montpellier“.
Paryžiaus „Saint Germain“
Paryžiaus „Saint Germain“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pradžioje – 14-ąją minutę po Angelio Di Marios perdavimo pasižymėjo Idrissa Gueye.

Senegalietis šiame „Ligue 1“ sezone jau spėjo pasižymėti tris sykius, o daugiau įvarčių PSG ekipoje yra įmušęs tik Kylianas Mbappe (4). Po tris kartus pasižymėti spėjo ir Achrafas Hakimi bei Anderis Herrera.

Tašką Paryžiuje padėjo šeimininkų futbolininkas Julianas Draxleris, padvigubinęs persvarą 89-ąją minutę.

Paryžiaus ekipos vairininkas šiame mače negalėjo remtis Lioneliu Messi, kuris rungtynes praleido dėl kelio traumos. Kol kas nėra aišku, ar argentinietis galės komandai padėti antradienio rungtynėse prieš „Manchester City“ UEFA Čempionų lygoje.

„Scanpix“ nuotr./Lionelis Messi rungtynes stebėjo tribūnoje

Visgi net ir be svaresnio L.Messi bei Neymaro indėlio Prancūzijos vicečempionai šiemet atrodo nesustabdomi – „Ligue 1“ pirmenybėse iškovojo visas aštuonias pergales.

Atotrūkis tarp jų ir antroje pozicijoje esančio „Marseille“ jau dabar yra 10 taškų. Tiesa, pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Montpellier“ savo sąskaitoje turi 9 taškus ir yra 11-ti.