Bergame laimėjęs „Napoli“ pavijo Italijos čempionato lyderius

„Napoli“ futbolo klubas šventė svarbią pergalę Italijos čempionate ir didina intrigą „Serie A“ lenktynėse dėl aukso.
Lorenzo Insigne (centre)
Lorenzo Insigne (centre) / „Scanpix“ nuotr.

Luciano Spalletti auklėtiniai išvykoje 3:1 (2:0) susitvarkė su Bergamo „Atalanta“ futbolininkais ir taškais susilygino su turnyrinėje lentelėje pirmaujančiu „AC Milan“ klubu.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 14 minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Lorenzo Insigne.

37 minutę tas pats L.Insigne atliko rezultatyvų perdavimą ir Matteo Politano padvigubino „Napoli“ persvarą.

Antrajame kėlinyje „Atlanta“ buvo grąžinusi intrigą, kai įvartį pelnė Martenas de Roonas (58 min.), bet taiklus Eljifo Elmo (81 min.) smūgis padėjo tašką šiose rungtynėse.

„Napoli“ savo taupyklėje dabar turi 66 taškus – tiek pat kiek ir pirmaujantis „AC Milan“ klubas, turintis vienas rungtynes atsargoje.