Blankūs startai: „Manchester United“ ir „Juventus“ toliau barsto taškus

„Manchester United“ ekipa tęsia prastą pasirodymą sezono pradžioje. „Raudonieji velniai“ išvykoje 0:0 sužaidė su Londono „Crystal Palace“.

Realiausia proga pasižymėti „United“ turėjo pirmajame kėlinyje, tačiau Alejandro Garnacho pataikė į skersinį. Antrajame kėlinyje Mančesterio ekipa spaudė varžovus ir buvo agresyvi, tačiau į vartų plotą pataikyti nepavyko – mačas baigėsi lygiosiomis.

Vos su dviem pergalėmis per 5 mačus „United“ turi 7 taškus ir rikiuojasi vienuoliktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Standings provided by Sofascore

Taškus barsto ir kitas grandas – Turino „Juventus“ klubas, kuris "Serie A“ lygoje 0:0 sužaidė su Neapolio „Napoli“ ekipa.

Šansų pasižymėti buvo labai mažai. „Juventus“ į vartų plotą pataikė vos kartą.

Tai – jau trečiosios Turino klubo lygiosios paeiliui. Su 2 pergalėmis per 5 rungtynes ir 9 taškais „Juventus“ rikiuojasi penktoje vietoje.