Bornmute pergalę iškovojęs „Arsenal“ priartėjo prie pirmojo ketverto

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, išvykoje 2:1 įveikęs „AFC Bournemouth“ vienuolikę.
 Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / „Scanpix“ nuotr.

„Arsenal“ į priekį išsiveržė 30-ą minutę, kai Jeffersonas Lerma nukreipė kamuolį į savus vartus.

Joshua Kingas 45-ą minutę rezultatą išlygino, tačiau tris taškus „kanonieriams“ atnešė Pierre'o-Emericko Aubameyango įvartis 67-ąją minutę.

Beje, iki šio vakaro paskutinius du mačus Bornmute „Arsenal“ buvo pralaimėjęs.

„Arsenal“ iškovojo 27-ą tašką ir atsilikimą nuo 4-oje pozicijoje esančios „Chelsea“ sumažino iki minimumo.

„AFC Bournemouth“ nepasinaudojo proga turnyrinėje lentelėje aplenkti „Manchester United“ klubą ir su 20 taškų lieka 8-oje vietoje.