Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Brazilai atsitiesė po vangaus „Copa America“ starto, Kolumbija – ketvirtfinaly

Brazilijos futbolo rinktinė atsitiesė po vangaus starto „Copa America“ turnyre – antrajame grupės mače pasiekė užtikrintą pergalę. O antrą kartą laimėjusi Kolumbija užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.
Temos: 1 Copa America

D grupės kovas nulinėmis lygiosiomis su Kosta Rika pradėjusi Brazilija rezultatu 4:1 įveikė Paragvajų.

Įvarčiais brazilai prapliupo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai dukart pasižymėjo Vinicius Jr. (35 ir 45+5 min.) bei Savinho (43 min.).

Omaras Alderete 48-ą minutę skirtumą sušvelnino, tačiau trijų įvarčių pranašumą Brazilijai grąžino Lucaso Paquetos 65-ą minutę realizuotas baudinys.

L.Paqueta buvo nerealizavęs baudinio 31-ą mačo minutę, tad kai nukrito galimybė vėl mušti nuo 11 metrų žymos, prie kamuolio susispietė būrys brazilų – Rodrygo, Ederis Militao ir hetriko siekęs Vinicius Jr. Vis dėlto miniginčą laimėjo L.Paqueta ir tąkart nesuklydo.

Tuo metu O.Alderete įvartis - vienintelis Paragvajaus įvartis į brazilų vartus per pastaruosius penkerius tarpusavio mačus. Paragvajiečiai į Brazilijos vartus nebuvo mušę nuo 2016 metų pasaulio čempionato.

Beje, Paragvajus rungtynes užbaigė dešimtyje, mat 81-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Andresas Cubas.

Kolumbija 3:0 nugalėjo Kostą Riką. Įvarčius pelnė Luisas Diazas (31 min., 11 m), Davinsonas Sanchezas (59 min.) ir Jhonas Cordoba (62 min.).

Abu grupės mačus laimėjusi Kolumbija užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Standings provided by Sofascore

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius