Brazilo įvarčiai lėmė triuškinamą „Kauno Žalgirio“ pergalę

Lietaus permirktoje aikštėje Telšiuose lijo įvarčiais A lygos rungtynėse tarp vietos „Džiugo“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkų.
UEFA Konferencijų lyga: „Kauno Žalgiris“ – „Europa“
„Kauno Žalgiris“ / zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai dar tvirčiau įsitvirtino trečiojoje A lygos vietoje, kai šeštadienį išvykoje 5:1 įveikė Telšių „Džiugą“.

Brazilas Michaelas Thuique pelnė du įvarčius ir pasižymėjo rezultatyviu perdavimu mače, kuriame svečiai dominavo nuo pat pradžių.

Jau 1-ąją minutę M.Thuique perdavimu išvedė Devine Naahą įvarčiui.

17 minutę pasižymėjo pats M.Thuique, o kėlinio pabaigoje Martynas Dapkus pelnė trečią įvartį.

Nors Donatas Virkšas nestipriu smūgiu slidžioje aikštėje sušvelnino rezultatą 57 minutę, rungtynių pabaigoje „Kauno Žalgiris“ pelnė dar du įvarčius.

M.Thuique įmušė 86 minutę, o dar po minutės po Lino Piliabaičio perdavimo pasižymėjo įvarčiu ir Emmanuelis Davidas.

Anksčiau Jonavos ir Vilniaus „Riterių“ komandose Lietuvoje žaidęs M.Thuique dabar yra pelnęs 8 įvarčius ir atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų. Pagal pastarąjį rodiklį brazilas pavijo lygoje pirmavusį Vilniaus „Žalgirio“ prancūzą Hugo Videmontą.

A lygoje tvirtai trečioje vietoje stovintis „Kauno „Žalgiris“ per 34 mačus surinko 62 taškus.

Roko Garasto auklėtiniai teoriškai dar gali pavyti antroje vietoje esančią Marijampolės „Sūduvą“ (33 rungt., 67 taškai), bet ir patys privalo nepamiršti ketvirtoje vietoje besirikiuojančio „Panevėžio“ (33 rungt., 56 taškai).

Septintoje vietoje esantis „Džiugas“ pergalės atveju galėjo užsitikrinti vietą A lygoje ir kitam sezonui. Tiesa, Telšių komandos šansai nenukristi į devintą vietą lieka aukšti.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant