Bulgarijoje – V.Dambrausko treniruojamos ekipos pergalė

Razgrado „Ludogorec“, kurią treniruoja lietuvis Valdas Dambrauskas, šeštadienio pavakarę iškovojo pergalę Bulgarijos futbolo pirmenybėse „Parva liga“. 23-ojo turo rungtynėse ši ekipa namuose 1:0 palaužė „Montana“ vienuolikę.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / nuotr. „Facebook“/„HNK Gorica“

Vienintelis rungtynių įvartis krito antrojo kėlinio viduryje, kuomet 75-ąją minutę nuo 11 metrų žymės neklydo rumunas Claudiu Keseru.

Puolėjas pelnė jau 15-ąjį įvartį Bulgarijos futbolo pirmenybėse ir rezultatyviausiųjų sąraše dabar dalijasi 1-2 vietas.

„Ludogorec“ klubas po 23 turų ir toliau išlieka vienvaldžiu lygos lyderiu – savo sąskaitoje turi 55 taškus ir nuo artimiausių persekiotojų – Plovdivo „Lokomotiv“ futbolininkų – yra atsiplėšęs 9 taškais.