„Bundesliga“ lyderių akistatoje – svarbi „Bayern“ pergalė

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse susitiko lyderiai Miuncheno „Bayern“ ir Leipcigo „RasenBallsport“. Po įtemptos kovos pergalę 1:0 šventė bavarai.
Leonas Goretzka
Leonas Goretzka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingu tapusį įvartį svečiuose žaidusiai „Bayern“ ekipai 38-ąją minutę po Thomaso Muellerio perdavimo mušė Leonas Goretzka.

„Bayern“ po šios pergalės turi 64 taškus ir dar tvirčiau jaučiasi pirmoje vietoje turnyro lentelėje, Leipcigo klubas su 57 taškais yra antras.

Dortmundo „Borussia“ įsigudrino pralaimėti namuose 1:2 prieš Frankfurto „Eintracht“.

Jau 11-ąją minutę į savo vartus įsimušė Dortmundo komandos žaidėjas Nico Schulzas, bet 45-ąją minutę lygybę atstatė Matsas Hummelsas.

Vis tik pačioje rungtynių pabaigoje – 87-ąją minutę – Andre Silva išplėšė „Eintracht“ pergalę.

„Eintracht“ turi 50 taškų ir užima ketvirtąją vietą, o štai „Borussia“ su 43 taškais yra penkta.