Bundeslygoje – favoritų pergalės: įvarčiais džiugino ir „Bayern“, ir „Borussia“

Vokietijos Bundeslygos pirmenybių 19-ojo turo starte pergales iškovojo favoritai – čempionato lyderis Miuncheno „Bayern“ ir dėl aukščiausių pozicijų kovojanti Dortmundo „Borussia“.
Thomas Mulleris ir Serge'as Gnabry
Thomas Mulleris ir Serge'as Gnabry / „Scanpix“ nuotr.

Bavarai namuose 4:1 sutriuškino „Hoffenheim“ vienuolikę ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Nugalėtojų ekipoje pasižymėjo keturi skirtingi futbolininkai: Jerome'as Boatengas (32 min.), Thomas Mulleris (43 min.), Robertas Lewandowskis (57 min.) ir Serge'as Gnabry (63 min.).

Varžovų gretose prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą įvartį pelnė Andrejus Kramaričius (44 min.).

Po eilinės pergalės „Bayern“ nuo artimiausių persekiotojų – „RB Leipzig“ futbolininkų – turi jau 10 taškų persvarą. Tiesa, varžovai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“

Pergale namų aikštėje iškovojo ir sunkią atkarpą išgyvenanti Dortmundo „Borussia“, namuose 3:1 įveikusi „Augsburg“.

Šeimininkai turėjo panaikinti įvarčio deficitą, kuomet 10 min. pasižymėjo Andre Hahnas.

21 min. Erlingas Brautas Haalandas klydo nuo 11 metrų žymės, bet po kelių minučių pasižymėjo Thomas Delaney (25 min.).

Po pertraukos mušė Jadonas Sancho (63 min.) , o galiausiai kamuolį į savo vartus pasiuntė Felixas Uduokhai (75 min.).

Dortmundo klubas iki šio turo per paskutinius tris mačus buvo surinkęs tik 1 tašką. Po pergalės jie kyla į penktą poziciją.