C.Ancelotti gavo kortelę, o K.Mbappe ir V.Junioras nukalė „Real“ pergalę Ispanijoje

Pergalę Ispanijos čempionate „La Liga“ iškovojo Madrido „Real“ ekipa. Karališkasis klubas 2:1 įveikė Vigo „Celta“ futbolininkus.

Aistros užvirė mačo pradžioje, kuomet nepasitenkinimą neužfiksuota pražanga parodė „Real“ strategas Carlo Ancelotti. 65-erių italas 20-ąją minutę užsidirbo geltoną kortelę.

„Nežinau, kodėl gavau kortelę, – po mačo sakė C.Ancelotti. – Nebuvau aikštelėje. Kortelę turėjo gauti varžovų žaidėjas, o ne treneris.“

Tačiau praėjus akimirkoms po geltonos kortelės krito pirmasis įvartis – pasižymėjo Kylianas Mbappe (1:0).

„Celta“ be kovos nepasidavė: 51-ąją minutę Williotas Swedbergas atsidūrė atakos smaigalyje ir taikliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).

63-ąją minutę po keitimo pasirodė veteranas Luka Modričius ir kroatas neapvylė: jau po trijų minučių jis tiksliai perdavė kamuolį Viniciusui Juniorui, o šis buvo tikslus (2:1).