C.Ronaldo sukūrė tris įvarčius, tačiau „Juventus“ nepajėgė laimėti

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pergalę iš rankų paleido lyderis Turino „Juventus“ klubas, namuose sužaidęs lygiosiomis 3:3 su „Parma“ vienuolike.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Dar 74-ą minutę „Juventus“ turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau „Parma“ sugebėjo išplėšti tašką.

36-ą minutę Cristiano Ronaldo išvedė šeimininkus į priekį, o 62-ą minutę Daniele Rugani po C.Ronaldo perdavimo persvarą padidino.

Vos po kelių minučių Antonio Barilla skirtumą sušvelnino, tačiau 66-ą minutę vėl pasižymėjo C.Ronaldo.

„Parma“ herojumi tapo Gervinho, sublizgėjęs dviem įvarčiais 74-ą minutę ir per teisėjo pridėtą laiką.

„Juventus“ su 60 taškų pirmauja lygoje, tačiau „Napoli“ atsilikimą sumžino iki 9 taškų.

22-o turo rungtynėse „Napoli“ rezultatu 3:0 nugalėjo „Sampdoria“. Įvarčius pelnė Arekas Milikas (25 min.), Lorenzo Insigne (26 min.) ir Simone Verdi (89 min.).