C.Ronaldo vedė „Man United“ į pergalę „Premier“ lygoje

Dvejas rungtynes iš eilės lygiosiomis „Premier“ lygoje sužaidęs „Manchester United“ klubas pagaliau laimėjo – „raudonieji velniai“ namuose 2:0 nukovė „Brighton & Hove Albion“ ekipą.

Pergalingu tapusį įvartį šeimininkams „Old Traford“ stadione 51-ąją minutę pelnė Cristiano Ronaldo.

Lyg „gulbėms“ problemų būtų maža, už trijų minučių raudoną kortelę priešais save išvydo Lewisas Dunkas.

Taškus ant „i“ sudėliojo Bruno Fernandesas, kuris antrąjį šeimininkų įvartį pelnė jau septintąją pridėjo laiko minutę antrajame kėlinyje.

Ši pergalė leidžia „Man United“ laikytis stipriausiųjų ketverte „Premier“ lygoje – su 43 taškais „velniai“ yra ketvirti ir 4 taškais atsilieka nuo trečioje vietoje esančio Londono „Chelsea“.

„Brighton“ turi 33 taškus ir žengia devintoje pozicijoje.