Čempionišką sezoną „Inter“ baigė surengdami įvarčių vakarėlį namuose

Italijos „Serie A“ pirmenybių čempionai Milano „Inter“ futbolininkai paskutinėse sezono rungtynėse surengė tikrą įvarčių fiestą – namuose 5:1 nepasigailėjo „Udinese“ vienuolikės.
Ashley Youngas
Ashley Youngas / „Scanpix“ nuotr.

Antonio Contes ekipos gretose mušė visi, kas tik netingėjo – tiek rungtynes pradėję startinėje vienuolikėje, tiek pakilę nuo suolo.

Įvarčių vakarėlį jau 8-ąją minutę atidarė veteranas Ashley Youngas, įmušęs pirmą sezono įvartį „Serie A“ čempionate.

„Inter“ vairininkui dar pirmajame kėlinyje dėl traumos iš žaidimo teko išimti Stefano Sensi, tačiau su keitimu A.Conte tikrai neprašovė – 39-ąją į aikštę žengęs Christianas Eriksenas jau po penkių minučių padvigubino šeimininkų rezultatą.

Po pertraukos – dar didesnis čempionų dominavimas.

55-ąją minutę nuo 11 metrų žymės neklydo Lautaro Martinezas, o netrukus į aikštę žengė Ivanas Perišičius ir Romelu Lukaku.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Romelu Lukaku ir Ivanas Perišičius

Būtent paminėtieji futbolininkai tapo kitų dviejų „Inter“ įvarčių autoriais: kroatas pasižymėjo 64-ąją, o belgas – 71-ąją minutėmis.

Svečiams paguodos įvartį 79-ąją minutę pelnė baudinį realizavęs Roberto Pereyra.

Milano ekipa viso sezono metu vietiniame fronte pralaimėjo vos 3 sykius ir galiausiai surinko net 91 tašką. Jų atotrūkis nuo antroje vietoje šiuo metu esančios Bergamo „Atalanta“ daugiau nei solidi – 13 taškų.

„Udinese“ (40 tšk.) yra 14-ta, tačiau po vėlyvųjų vakaro rungtynių dar gali nukristi laipteliu žemiau.

Būtent nuo 21:45 val. Lietuvos laiku startuos paskutiniai šeši šio „Serie A“ sezono susitikimai, kuriuose ir paaiškės, kurie klubai kitąmet žais UEFA Čempionų lygoje.