Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Čempionių lyga: „Gintra“ atranką pradėjo pergale prieš Estijos čempiones

Šiaulių „Gintros” komanda žengė į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyro pirmos grupės finalą. Lietuvos čempionės Šiauliuose vykstančio atrankos turnyro pusfinalyje 2:0 (1:0) nugalėjo Estijos čempionę Talino „Flora”.
Šiaulių „Gintra“
Šiaulių „Gintra“ / nuotr. Lino Grikiečio
Temos: 1 Šiaulių Gintra

Pirmasis įvartis krito 45-ąją rungtynių minutę, kai po Dovilės Gailevičiūtės baudos smūgio kamuolį atmušė vartininkė, tačiau pirma prie kamuolio suskubusi Jessica Ayers mušė užtikrintai.

Prasidėjus antrajam kėliniui oro sąlygos keitėsi, ėmė smarkiai lyti, o žaidimas tapo klampesnis.

60-ąją minutę po puikaus S.Veličkaitės reido ir idealaus Trudi Carter perdavimo savo įvartį pelnė ir rezultatą padvigubino Madison Gibson – 2:0.

86-ąją minutę viena prieš varžovių vartininkę atsidūrė R.Jonušaitė. Smūgis į apatinį dešinį kampą praskriejo visiškai šalia virpsto. Čia pat dar vieną galimybę turėjo S.Veličkaitė, tačiau ir jos smūgis nebuvo tikslus. Per pridėtą laiką S.Veličkaitė atsidūrė viena prieš vartininkę, tačiau rezultatas nepakito.

Teisėjos švilpukas paskelbė Lietuvos čempionių pergalę rezultatu 2:0, kuri garantavo kelialapį į atrankos turnyro finalą.

Kitose atrankos pusfinalio rungtynėse triuškinančią pergalę 7:0 iškovojo Koupavoguro „Breidablik“ ekipa iš Islandijos, įveikusi Farerų salų čempionę Klaksviko „KI“.

Atrankos turnyro finale šeštadienį susitiks „Gintros” ir „Breidablik“ futbolininkės. Tik finalą laimėjusi ekipa pateks į pagrindinį UEFA moterų Čempionių lygos turnyro etapą. Rungtynės prasidės 18:00 val.