Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Čempionų lyga: „Barca“ turėjo vargo su ukrainiečiais, PSG gavo pamokų Leipcige

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dar šešerios rungtynės, kuriose daug staigmenų neužfiksuota. Netikėtai baigėsi tik rungtynės Leipcige, kur buvo parklupdyti turtuoliai iš Paryžiaus.
„Paris Saint-Germain“
„Paris Saint-Germain“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

E grupė

Londono „Chelsea“ namuose be didesnio vargo 3:0 sutriuškino „Rennes“ klubą.

Dar prieš rungtynes Anglijos ekipą pasiekė žinia apie teigiamą Kai'aus Havertzo COVID-19 testą, jis buvo iškart izoliuotas namuose.

Pirmus du „aristokratų“ įvarčius pelnė Timo Werneris, 10-ąją ir 41-ąją minutėmis realizavęs 11 metrų baudinius.

Maža to, 40-ąją minutę raudoną kortelę gavo ir Prancūzijos komandą mažumoje rungtyniauti paliko Dalbertas.

Tammy Abrahamas 50-ąją minutę pelnė trečią „Chelsea“ įvartį ir sudėliojo taškus ant „i“ Londone.

„Sevilla“ namuose atsitiesė ir 3:2 nugalėjo „Krasnodar“ klubą.

Rusijos ekipą į priekį išvedė 17-ąją minutę pasižymėjęs Magomedas-Šapi Sulejmanovas ir 21-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Marcusas Bergas.

Vasarą iš Barselonos į Seviliją sugrįžęs Ivanas Rakitičius 42-ąją minutę skirtumą sušvelnino, bet ispanų situaciją komplikavo Jesusas Navasas, gavęs raudoną kortelę 45-ąją minutę.

Vis dėlto didvyriu „Sevilla“ komandoje tapo Youssefas En-Nesyri, kurio įvarčiai 69-ąją ir 72-ąją minutėmis lėmė aikštės šeimininkų svarbią pergalę.

F grupė

„Brugge“ ekipa nesugebėjo mesti rimto iššūkio Dortmundo „Borussia“ komandai – išvykoje vokiečiai laimėjo 3:0.

Thorganas Hazardas pelnė pirmąjį „Borussia“ ekipos įvartį 14-ąją minutę, o tada greitą dublį mušė jaunasis Erlingas Haalandas, pasižymėjęs 19-ąją ir 32-ąją minutėmis.

Anksčiau pasibaigusiose rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ 1:1 sužaidė su Romos „Lazio“.

G grupė

„Barcelona“ sužaidė ne pačias lengviausias rungtynes, bet 2:1 palaužė Kijevo „Dynamo“.

Iš pradžių Lionelis Messi 11 metrų baudiniu 5-ąją minutę išvedė „Barcą“ į priekį, o skirtumą padvigubino 65-ąją minutę mušęs Gerardas Pique.

Viktoras Cigankovas sušvelnino rezultatą ir įnešė intrigos, bet Ukrainos klubui bent taško iš „Camp Nou“ išsivežti nepavyko.

Budapešto „Ferencvaroš“ namuose gavo pamokų – Turino „Juventus“ vengrus nugalėjo 4:1.

Alvaro Morata mušė dublį (7 ir 60 min.), trečią svečių įvartį 73-ąją minutę pelnė Paulo Dybala, o 81-ąją minutę į savo vartus įsimušė Lasha Dvali.

Galiausiai jau 90-ąją minutę paguodos įvartį į Turino komandos vartus pelnė Franckas Boli.

H grupė

Netikėtai Leipcigo „RasenBallsport“ komanda namuose 2:1 įveikė „Paris Saint-Germain“ klubą.

Į priekį iš pradžių išsiveržė PSG futbolininkai po 6-ąją minutę pelnyto Angelio Di Marios įvarčio. Argentinietis galėjo pasižymėti ir dar kartą, bet 15-ąją minutę nerealizavo baudinio.

Rezultatą 42-ąją minutę išlygino Christopheris Nkuku, o 57-ąją minutę nuo 11 metrų žymos neklydo Emilis Forsbergas.

Dar labiau paryžiečių situaciją komplikavo Idrissa Gana Gueye, kuris 69-ąją minutę užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Kitos šios grupės rungtynės baigėsi anksčiau – ten Stambulo „Bašakšehir“ namuose 2:1 nugalėjo „Manchester United“.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?