Čempionų lyga: „Barcelona“ nukovė „Inter“ ekipą, PSG išsigelbėjo namuose

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti 8 susitikimai, o daugiausiai dėmesio sulaukusiame mače Katalonijoje „Barcelona“ sugebėjo palaužti Milano „Inter“.
„Barcelona“ – Milano „Inter“
„Barcelona“ – Milano „Inter“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupė

„Brugge“ – „Monaco“ 1:1

Dortmundo „Borussia“ – Madrido „Atletico“ 4:0

Nuostabią formą demonstruojanti „Borussia“ padarė tai, kas pavyksta nedaugeliui – mušė į „Atletico“ vartus tris įvarčius.

Axelis Witselis Dortmundo ekipą į priekį išvedė 38-ąją minutę.

Po pertraukos krito ir dar du įvarčiai: Raphaelis Guerreiro pasižymėjo 73-ąją minutę, o Jardonas Sancho – 84-ąją.

Tašką padėjo R.Guerreiro, įkalęs ir ketvirtąjį komandos įvartį 89-ąją minutę.

„Barcelona“ – Milano „Inter“ 2:0

„Barca“ ilgai kontroliavo ir kamuolį, ir žaidimą bei užtikrintai 2:0 nugalėjo svečius iš Milano.

Luisas Suarezas gražiausiomis spalvomis sužibo 32-ąją minutę, kai pasiuntė nuostabų perdavimą, o Rafinha ramiai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrasis įvertis krito 83-ąją minutę, kai po Ivano Rakitičiaus perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Jordi Alba.

„Paris Saint-Germain“ – „Napoli“ 2:2

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Paryžiuje. Nesunkiai varžovus Prancūzijos lygoje mušanti PSG ekipa 1:2 krito prieš „Napoli“.

Italus į priekį išvedė Lorenzo Insigne, įvartį pelnęs 29-ąją minutę.

Į savo vartus 61-ąją minutę kamuolį nukreipė Mario Rui ir rezultatas tapo lygus.

Driesas Mertensas įvarčiu 77-ąją vėl vedė „Napoli“ pirmyn, bet PSG jau 90-ąją minutę išgelbėjo Angelis Di Maria.