Čempionų lyga: „Bayern“ pralaimėjimas ir nutrūkusi Pepo Guardiolos serija

Trečiadienį Čempionų lygoje sužaistos dar aštuonerios rungtynės. Pergales šventė „Barcelona“ ir Londono „Arsenal“, „Manchester City“ tenkinosi lygiosiomis Glazge, o Miuncheno „Bayern“ pralaimėjo Madride.
Pepas Guardiola
Pepas Guardiola / „Scanpix“ nuotr.

C grupė

Monchengladbacho „Borussia“ – „Barcelona“ 1:2

Pirmieji persvarą įgijo vokiečiai. 34-ąją minutę „Barcelona“ klubo gynėjus ir vartininką pergudravo Thorganas Hazardas.

65-ąją minutę Neymaras puikiu perdavimu padėjo Arda Turanui išlyginti rezultatą. 73-ąją minutę rezultatą persvėrė Gerardas Pique. Gynėjas pasinaudojo varžovų vartininko klaida.

Barselonos klubas šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio Lionelio Messi.

Katalonijos klubas yra pirmoje C grupės vietoje.

Glazgo „Celtic“ – „Manchester City“ 3:3

Glazgo klubas pateikė staigmeną, kai pirmasis išsiveržė į priekį. Jau trečiąją minutę pasižymėjo Moussa Dembélé. Vienuoliktą minutę rezultatą išlygino Fernandinho.

Netrukus Raheemas Sterlingas įsimušė į savus vartus. Jis bandė sustabdyti į vartus smūgiavusį Kieraną Tierney, tačiau nuo jo kojos kamuolys atsidūrė vartuose.

Neilgai trukus R.Sterlingas ištaisė savo klaidą ir išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje Škotijos klubą vėl į priekį išvedė M.Dembélé, kuris pataikė į varžovų vartus smūgiu per save.

Tačiau netrukus rezultatą ir vėl išlygino Nolito. 55-ąją minutę krito jau šeštas rungtynių įvartis.

Pepo Guardiolos vadovaujamas Mančesterio klubas nepratęsė įspūdingos pergalių serijos. Ispanas po vienuolikos pergalių tenkinosi lygiosiomis.

„Manchester City“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio Kevino De Bruyne.

C grupė Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč. Tšk.
1. „Barcelona“ 2 2 0 0 9:1 6
2. „Manchester City“ 2 1 1 0 7:3 4
3. „Celtic“ 2 0 1 1 3:10 1
4. „Borussia“ 2 0 0 2 1:6 0

A grupė

„Arsenal“ – „Basel“ 2:0

Theo Walcottas pralaužė ledus, kai išvedė Londono ekipą į priekį jau septintąją rungtynių minutę. 26-ąją minutę jis padvigubino „Arsenal“ pranašumą.

Šiose rungtynėse akis į akį susidūrė du broliai. Londono klubui atstovauja Granitas Xhaka, Bazelio – Taulantas Xhaka.

„Ludogorets“ – PSG 1:3

16' Natanaelis 1:0
41' B.Matuidi 1:1
56' E.Cavani 1:2
60' E.Cavani 1:3

A grupė Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč. Tšk.
1. PSG 2 1 1 0 4:2 4
2. „Arsenal“ 2 1 1 0 3:1 4
3. „Ludogorets“ 2 0 1 1 2:4 1
4. „Basel“ 2 0 1 1 1:3 1

D grupė

Madrido „Atletico“ – Miuncheno „Bayern“ 1:0

Madrido klubo pergalę nulėmė Yannicko Carrasco įvartis 35-ąją minutę. Rungtynių pabaigoje ispanai dar galėjo padvigubinti pranašumą, bet Antoine'as Griezmannas neįmušė 11 metrų baudinio.

„Rostov“ – PSV 2:2

8' D.Polozas 1:0
14' D.Propperis 1:1
37' D.Polozas 2:1
45' L.De Jongas 2:2

D grupė Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč. Tšk.
1. „Atletico“ 2 2 0 0 2:0 6
2. „Bayern“ 2 1 0 1 5:1 3
3. PSV 2 0 1 1 2:3 1
4. „Rostov“ 2 0 1 1 2:7 1

B grupė

„Napoli“ – Lisabonos „Benfica“ 4:2

20' M.Hamšikas 1:0
51' D.Mertensas 2:0
54' A.Milikas 3:0
58' D.Mertensas 4:0
71' G.Guedesas 4:1
86' E.Salvio 4:2

„Bešiktaš“ – Kijevo „Dinamo“ 1:1

29' R.Quaresma 1:0
65' V.Cygankovas 1:1

B grupė Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč. Tšk.
1. „Napoli“ 2 2 0 0 6:3 6
2. „Besiktas“ 2 0 2 0 2:2 2
3. „Dinamo“ 2 0 1 1 2:3 1
4. „Benfica“ 2 0 1 1 3:5 1