Čempionų lyga: L.Messi įvarčiai ištraukė PSG, „Liverpool“ laimėjo dramą Madride

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dar šešerios 3-ojo turo rungtynės. Įspūdingiausios dvikovos vyko Paryžiuje, Amsterdame ir Madride.

A grupė

Dar vieną sunkią pergalę iškovojo „Paris Saint Germain“ futbolininkai, 3:2 savo aikštėje pranokę „RB Leipzig“.

9-ąją minutę Kylianas Mbappe išvedė šeimininkus į priekį, bet 28-ąją Andre Silva rezultatą išlygino.

57-ąją minutę pasižymėjus Nordi Mukiele PSG netgi buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje, tačiau Lionelio Messi du įvarčiai 67 ir 74 minutėmis išplėšė Paryžiaus ekipai pergalę.

Jau per pridėtą laiką galėjo dublį pelnyti ir K.Mbappe, bet nerealizavo baudinio.

B grupė

„Liverpool“ futbolininkai laimėjo principinę akistatą svečiuose, 3:2 įveikę Madrido „Atletico“ ekipą.

Liverpulio komanda puikiai pradėjo dvikovą ir po Mohamedo Salaho (8 min.) bei Naby Keita (13 min.) įvarčių pirmavo 2:0.

Vis dėlto Diego Simeone vyrai eilinį kartą pademonstravo charakterį. „Atletico“ tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sūnus paklydėlis Antoine'as Griezmannas dar iki pertraukos rezultatą išlygino.

Dramos netrūko ir antrame kėlinyje. 52-ąją minutę tas pats A.Griezmannas tiesia koja siekdamas kamuolio įsirėžė Roberto Firmino į veidą ir mačo arbitras prancūzui parodė raudoną kortelę.

76-ąją minutę svečių kiekybinė persvara galiausiai buvo konvertuota į baudinį ir tikslų M.Salaho smūgį, bet jau po kelių minučių arbitras į 11m žymą parodė ir kitoje aikštės pusėje.

Visgi iš pradžių įžvelgęs Diogo Jotos pražangą prieš Jose Gimenezą po VAR peržiūros Danielis Siebertas savo sprendimą pakeitė ir „Atletico“ pralaimėjo.

Kitame grupės mače „Porto“ 1:0 namuose nukovė „Milan“ futbolininkus. 65-ąją minutę pasižymėjo kolumbietis Luisas Diazas.

C grupė

C grupėje įspūdingą pergalę iškovojo Amsterdamo „Ajax“, 4:0 palaužęs Dortmundo „Borussia“.

11-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė vokiečių ekipos kapitonas Marco Reusas, 25-ąją Daley Blindas persvarą įtvirtino, o antrajame kėlinyje visus taškus sudėjo Antony (57 min.) ir Sebastianas Halleras (72 min.).

Šeimininkai dominavo viso mačo metu iš iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Be olandų ir „Liverpool“ futbolininkų, taškų šiemetinėje Čempionų lygoje dar nėra praradę tik Miuncheno „Bayern“ ir Turino „Juventus“, kurios šio turo rungtynes žais trečiadienį.

D grupė

D grupėje Milano „Inter“ pagaliau užbaigė pergalingą naujoko Tiraspolio „Sheriff“ žygį.

Italijos čempionai svečius iš Padniestrės įveikė 3:1, nors iki 58-osios minutės rezultatas buvo lygus 1:1.

Donecko „Šachtar“ Kijeve skaudžiai 0:5 pralaimėjo Madrido „Real“ ekipai.

Vinicius Junioras pelnė du įvarčius, Karimas Benzema ir Rodrygo pasižymėjo po sykį, o patį pirmą įvartį ukrainiečiai įsimušė į savo vartus.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?