Čempionų lyga: pergalinga „Barcelona“ trijulė ir „Bayern“ triumfas per pratęsimą

Trečiadienį paaiškėjo paskutiniai Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyviai. Jais tapo „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai. Ketvirtfinalio burtai bus traukiami penktadienį.
Thomas Muelleris
Thomas Muelleris / „Scanpix“ nuotr.

Į Čempionų lygos ketvirtfinalį jau anksčiau pateko „Wolfsburg“, Madrido „Real“ ir "Atletico", Lisabonos „Benfica“, „Paris Saint Germain“ ir „Manchester City“.

Ketvirtfinalio burtai bus ištraukti penktadienį.

Miuncheno „Bayern“ – Turino „Juventus“ 4:2
Bendras rezultatas: 6:4

Sužaidus 28 minutes „Bayern“ atsiliko 0:2, bet pačioje rungtynių pabaigoje pratęsimą išplėšė Thomasas Muelleris. Per papildomą laiką vokiečiai į italų vartus pasiuntė dar du įvarčius ir žengė į ketvirtfinalį.

Jau šeštąją rungtynių minutę „Juventus“ į priekį išvedė Paulis Pogba. Suklydo gynėjas Davidas Alaba ir Manuelis Neueris, kuris paliko tuščius vartus. Tai buvo pirmasis puolėjo įvartis Čempionų lygoje šį sezoną.

28-ąją minutę „Juventus“ pranašumą padvigubino Juanas Cuadrado.

Tiesa, didžiausią darbą padarė Alvaro Morata, kuris persivarė kamuolį per pusę aikštės ir atidavė komandos draugui.

73-ąją minutę Miuncheno klubą gelbėjo Roberto Lewandowskio įvartis. Douglas Costa atliko puikų perdavimą. Lenkas įmušė jau aštuntą įvartį šį sezoną Čempionų lygoje.

Jau per pridėtą rungtynių laiką rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė Thomasas Muelleris.

Thiago Alcántara antrojo pridėto kėlinio metu, 108-ąją minutę, praktiškai išplėšė pergalę Miuncheno ekipai. Rezultatyvų perdavimą atliko T.Muelleris.

Dar po kelių minučių įvartį pridėjo Kingsley Comanas. „Juventus“ subyrėjo ir atsisveikino su Čempionų lyga.

Pirmosios rungtynės Turine baigėsi lygiosiomis 2:2.

Prieš svarbiausias sezono rungtynes Italijos ekipą pakirto traumos. Dėl jų negalėjo žaisti Paulo Dybala, Giorgio Chiellini ir Claudio Marchisio.

Pastarąjį kartą „Juventus“ Čempionų lygoje Miuncheno klubą nugalėjo 2005 metais.

Turino ekipos vartininkui Gianluigi Buffonui tai buvo 90-os rungtynės Čempionų lygoje.

„Barcelona“ – Londono „Arsenal“ 3:1
​Bendras rezultatas: 5:1

„Barcelona“ bendru rezultatu 5:1 nugalėjo „Arsenal“ ir pateko į ketvirtfinalį. Įvarčiais pasižymėjo visi trys lyderiai – Luisas Suarezas, Neymaras ir Lionelis Messi.

Jau 18-ąją minutę šiose rungtynėse intriga nyko. Po puikaus Luiso Suarezo perdavimo „Barcelona“ į priekį išvedė Neymaras.

51-ąją minutę rezultatą išlygino Mohamedas Elneny. Tai buvo pirmasis jo įvartis Čempionų lygoje.

65-ąją minutę „Barcelona“ ekipą į priekį vėl išvedė Luisas Suarezas, kuris pasinaudojo Dani Alveso perdavimu.

Rungtynių pabaigoje įvartį pridėjo ir trečiasis muškietininkas. Lionelis Messi pasižymėjo dar vienu puikiu įvarčiu.

Londone „Barcelona“ šventė pergalę 2:0. Tuomet dublį pelnė Lionelis Messi.

Katalonijos ekipa nepralaimėjo 38 rungtynių iš eilės.

„Barcelona“ pateko į ketvirtfinalį dešimtą kartą iš eilės. Praėjusiais metais jie tapo čempionais. Dar niekam nėra pavykę apginti titulo.