Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Čempionų lyga: „Real“ pradėjo ropštis iš dugno, „Liverpool“ šėlo Bergame

Antradienį UEFA Čempionų lygoje svarbią pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai, centriniame vakaro mače namuose 3:2 pranokę Milano „Inter“ ekipą.

B grupės favoritų dvikovą „Real“ pasitiko su vienu tašku ir neįprastoje sau paskutinėje vietoje. Vis dėlto šį kartą Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai klaidų nekartojo.

25-ąją minutę šiurkščia Milano komandos gynėjų klaida pasinaudojo kamuolį perėmęs ir vienas prieš vartininką iššokęs Karimas Benzema.

33-ąją minutę Sergio Ramosas padvigubino persvarą, tačiau jau po akimirkos „Inter“ susigrąžino įvarčio deficitą, kai po puikaus Nicolo Barellos perdavimo kulnu pasižymėjo Lautaro Martinezas.

Antrojo kėlinio viduryje Ivanui Perišičiui netgi buvo pavykę rezultatą išlyginti, tačiau 80-ąją minutę puikiai suveikė Z.Zidane'o keitimas. Prancūzas į aikštę vienu metu įleido jaunuosius brazilus Vinicių Juniorą ir Rodrygo ir šie sukūrė pergalingą epizodą.

A grupėje įspūdingą pergalių seriją pratęsė titulą ginantis Miuncheno „Bayern“.

Bavarijos klubas praėjusį sezoną laimėjo visas turnyro rungtynes ir šimtaprocentiniu grafiku žingsniuoja šiemet.

Šį kartą Hansi Flicko auklėtiniai svečiuose 6:2 pranoko „Salzburg“ vienuolikę, nors ir pirmieji praleido įvartį.

4-ąją minutę austrus į priekį išvedė Mergimas Berisha, tačiau vėliau iniciatyvos ėmėsi Thomasas Mulleris. 21-ąją minutę už pražangą prieš jį buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Robertas Lewandowskis, o prieš pat pertrauką T.Mullerio reidas baigėsi stipriu smūgiu, po kurio kamuolys atsimušęs į Rasmusą Kristenseną, antrąkart suspurdėjo šeimininkų vartų tinkle.

Austrai kelti baltą vėliavą atsisakė ir antrojo kėlinio viduryje japonas Masaya Okugawa buvo rezultatą išlyginęs.

Visgi paskutinės dešimt minučių priklausė svečiams. Iš pradžių po kampinio galva pasižymėjo Jerome'as Boatengas, po kelių minučių – po keitimo aikštėje pasirodęs Leroy'us Sane, o taškus rungtynėse sudėjo antrąsyk pasižymėjęs R.Lewandowskis ir Lucas Hernandezas.

C grupėje be nuostolių ir toliau žengia „Manchester City“ klubas, kuris šį kartą 3:0 namuose sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“.

12-ąją minutę pasižymėjo Ferranas Torresas, 81-ąją – Gabrielis Jesusas, 90-ąją – Joao Cancelo.

Į antrąją poziciją grupėje pakilo „Porto“ futbolininkai, namuose tokiu pačiu rezultatu sudoroję trečią pralaimėjimą patyrusius „Marseille“.

D grupėje trečią pergalę iškovojo „Liverpool“, svečiuose net 5:0 pranokęs praėjusį sezoną sėkmingai žaidusią Bergamo „Atalanta“.

Tris įvarčius Mersisaido komandai pelnė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis naujokas Diogo Jota, po kartą pasižymėjo Mohamedas Salahas ir Sadio Mane.

Koronavirusas nesutrukdė laimėti Amsterdamo „Ajax“ futbolininkams, kurie 2:1 svečiuose pranoko Čempionų lygos naujoką danų „Midtjylland“.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?