Čempionų lyga: Sergio Aguero dublis lėmė „Manchester City“ pergalę Maskvoje

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje vyksta grupių etapas, kuriame bus sužaistos aštuonerios rungtynės.
Sergio Aguero, Negredo, Davidas Silva
Sergio Aguero, Negredo, Davidas Silva / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis šio vakaro susitikimas įvyko Rusijos sostinėje, kur Maskvos CSKA susitiko su „Manchester City“. Minimalią pergalę rezultatu 2:1 iškovojo Manuelio Pellegrini auklėtiniai.

Mačas buvo žaidžiamas ant prastos kokybės „Chimki“ stadiono vejos, kurią rusai dažė žalia spalva.

Pirmieji 32-ąją minutę į priekį įsiveržę šeimininkai, kuomet po Keisuke Honda perdavimo pasižymėjo Zoranas Tosičius, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Sergio Aguero.

Tas pats futbolininkas dar 42-ąją minutę padėjo lemiamą tašką, kai po Alvaro Negredo tikslaus perdavimo pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Per likusį laiką abejoms komandos pasižymėti nepavyko, nors antrajame kėlinyje, o ypač kėlinio pabaigoje CSKA kūrė itin pavojingas progas.

Maskvos CSKA – „Manchester City“ 1:2

[1:0] Zoranas Tosičius 32 min.
[1:1] Sergio Aguero 34 min.
[1:2] Sergio Aguero 42 min.