Čempionų lygoje įmuštas „olimpinis“ įvartis

UEFA Čempionų lygoje antradienį jau sužaisti du trečiojo turo susitikimai. Pirmąją pergalę turnyre pagaliau iškovojo Italijos grandas „Milan“, 3:1 namuose palaužęs „Brugge“ vienuolikę iš Belgijos.

Prieš tai Italijos madų sostinės komanda buvo pralaimėjusi abu Čempionų lygos mačus.

34-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė amerikietis Christianas Pulisičius, pelnęs įvartį tiesioginiu smūgiu iš kampinio. Tokie įvarčiai vadinami „olimpiniais“.

Netrukus po šio įvarčio belgų problemų maišas dar pasunkėjo, mat po VAR peržiūros raudoną kortelę teisėjas parodė nigeriečiui Raphaeliui Onyedikai.

51-ąją minutę belgai netikėtai rezultatą buvo išlyginę, kai pasižymėjo Kyriani Sabbe.

Visgi į tai Milanas atsakė dviem gana greitais Tijjani Reijnderso tiksliais smūgiais ir visi klausimai buvo atsakyti.

Antrajame jau pasibaigusiame mače „Monaco“ 5:1 namuose palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ ir su 7 taškais bent laikinai tapo viso 36 komandų turnyro lyderiais.