Čempionų lygoje – pirmas Vokietijos čempionų slystelėjimas

UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar du trečiojo turo susitikimai. Juose užfiksuotos dvejos lygiosios.

Pirmuosius taškus turnyre prarado Vokietijos čempionas Lėverkuzeno „Bayer“ klubas.

Xabi Alonso auklėtiniai svečiuose 1:1 sužaidė su „Brest“ komanda iš Prancūzijos.

Rungtynių pradžia nieko blogo svečiams iš Vokietijos nežadėjo. Jau 24-ąją minutę po traumos pasveikęs Florianas Wirtzas gavo labai daug laisvės ties baudos aikštelės riba ir nuginklavo varžovų vartininką, išvesdamas „Bayer“ į priekį 1:0.

Vokietijos supertalentas pelnė įvartį jau trečiose paeiliui Čempionų lygos rungtynėse. Už turnyre debiutuojantį 21-erių žaidėją jaunesni tokį pasiekimą užfiksavo tik trys futbolininkai – Karimas Benzema, Erlingas Haalandas ir Alessandro Del Piero.

Vis dėlto „Brest“ sugebėjo gana greitai atstatyti lygybę – 39-ąją minutę smūgiu iš oro pasižymėjo Pierre'as Leesas-Melou.

Pirmieji prarasti taškai tai buvo ir prancūzų ekipai. Abu klubai turi po 7 taškus po trijų turų ir rikiuojasi pirmajame ketverte turnyro, kuriame žaidžia 36 komandos.

Kitose rungtynėse užfiksuotos nulinės lygiosios – be įvarčių sužaidė Bergamo „Atalanta“ ir Glazgo „Celtic“.

Praėjusio sezono UEFA Europos lygos nugalėtojai turėjo teritorinę persvarą, dažnai atakavo varžovų vartus, atliko 22 smūgius („Celtic“ – tik šešis), pagal xG statistiką susikūrė beveik tikėtino 2,5 įvarčio, bet škotai patikimai gynėsi ir su sėkmės šypsniu sugebėjo išplėšti tašką.

„Atalanta“ per trejas rungtynes yra surinkusi 5 taškus, „Celtic“ – 4.