Čempionų lygoje – Prahos ekipos dominavimas prieš austrus ir debiutantų lygiosios

Pergalę naujame UEFA Čempionų lygos sezone iškovojo Prahos „Sparta“ ekipa, kuri namuose užtikrintai 3:0 sudorojo Zalcburgo „Salzburg“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito jau antrąją mačo minutę, kuomet kamuolį po Lukašo Haraslino rezultatyvaus perdavimo į varžovų vartus pasiuntė Kaanas Kairinenas (1:0).

Ir Prahos ekipa nesustojo: po ilgesnės tylos Filipas Panakas perdavė kamuolį Victorui Olatunji bei 42-ąją minutę rezultatas tapo 2:0.

Tašką šeimininkai padėjo 58-ąją minutę, kuomet prieš tai jau pasižymėjęs V.Olatunji atliko puikų perdavimą Quazimui Laci, o šio smūgis buvo tikslus (3:0).

Likęs mačo laikas tapo formalumu ir „Sparta“ triumfavo.

Įdomu tai, kad Prahos ekipa sutriuškino varžovus kamuolį kontroliuodama vos 35 proc. mačo laiko.

Tuo tarpu kitame mače Čempionų lygos debiutantai Bolonijos futbolininkai sužaidė 0:0 su Donecko „Šachtar“.

Realiausias šansas išvysti įvartį šiose rungtynėse įvyko vos ketvirtąją mačo minutę: vos 2-ąją minutę Stefanas Poschas grubiai pažeidė taisykles baudos aikštelėje, taip gaudamas geltoną kortelę. Teisėjai skyrė vienuolikos metrų baudinį į Bolonijos ekipos vartus.

Georgijus Sudakovas smūgiavo į kairę vartų pusę, tačiau Bolonijos klubo vartų sargas Lukaszas Skorupskis atspėjo pusę bei išsaugojo vartus sausus.

Per likusį laiką komandos nepasižymėjo ir mačas baigėsi lygiosiomis.