Čempionų lygos debiutantai nestabdo – sutriuškino Zalcburgo klubą

Dar vieną pergalę UEFA Čempionų lygoje iškovojo debiutantė Bresto „Dinamo ekipa, kuri išvykoje 4:0 sutriuškino Zalcburgo futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 24-ąją minutę, kuomet Ludovicas Ajorque'as iškišo perdavimą Abdallahui Simai, o šis tiksliai smūgiavo į vartus (1:0).

Zalcburgo ekipai kuriam laikui pavyko stabilizuoti situaciją, tačiau rungtynėms einant į pabaigą vėl pasipylė įvarčiai, kurie ir uždarė nugalėtojo klausimą.

Iš pradžių 66-ąją minutę pasižymėjo Mahdi Camara (2:0), vėliau – 70-ąją minutę – dublį įmušė A.Sima (3:0), o tašką 75-ąją minutę padėjo Mathiasas Pereira Lage'as (4:0).

Šiuo metu su dviem pergalėmis iš dviejų „Dinamo“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu Zalcburgo futbolininkai, patyrę du pralaimėjimus paeiliui, yra 34-ti.

Tuo metu mačas tarp Prahos „Sparta“ ir Štutgarto „VfB“ ekipų baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Abu įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Jau 7-ąją minutę pasižymėjo Enzo Millotas, kuris išvedė Štutgarto klubą į priekį (1:0).

32-ąją minutę pusiausvyra buvo atstatyta: Kaanas Kairinenas tiksliai smūgiavo į vartus (1:1).

Per likusį laiką nė vienai komandai nepavyko susižymėti ir jos pasidalino po tašką.