Čempionų lygos finalo pakartojime – stebuklingai per pusvalandį pakilęs „Real“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje daugiausiai dėmesio krypo į Madridą, kur titulą ginantis vietos „Real“ praėjusio sezono finalo pakartojime 5:2 nukovė Dortmundo „Borussia“, nors buvo priverstas ropštis iš dviejų įvarčių deficito.

Nors „Real" kur kas aktyviau pradėjo mačą, pirmieji įvarčiai krito kiek prieš žaidimo logiką.

30-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Donyellis Malenas, o dar po keturių minučių Jamie Gittensas šeimininkus pasiuntė ir į lengvą nokdauną.

Iš jo „Real“ pakilo sužaidus valandą, kai pagaliau galva įvartį įmušė Antonio Rudigeris.

Užsivedę šeimininkai, po akimirkos išlygino rezultatą – pasižymėjo Vinicius Junioras.

Bet ir tai nebuvo pabaiga. 83-ąją minutę Lucas Vazquezas iš aštraus kampo pelnė trečią įvartį, o mačo pabaigoje Vinicius Junioras pridėjo dar du įvarčius ir ne tik padėjo tašką, bet ir pelnė „hat-tricką“.

Kur kas prasčiau sekėsi Prancūzijos ir Italijos tituluočiausiems klubams.

Turino „Juventus" mačą baigė dešimtyje be už antrą įspėjimą pašalinto Danilo ir namuose 0:1 pralaimėjo „Stuttgart“ ekipai. Vokiečiai 86-ąją minutę neįmušė baudinio, bet jau per pridėtą laiką pasižymėjo Malio puolėjas El Bilalas Toure.

PSG tik 1:1 sužaidė su „PSV Eindhoven“.

Vieninteliu klubu, kuris po antradienio kovų laimėjo visus tris mačus ir turi surinkęs 9 taškus, yra turnyro debiutantė Birmingemo „Aston Villa“.

Unai Emery auklėtiniai savo aikštėje 2:0 pranoko „Bologna“ ekipą.

Kitas Anglijos klubas Londono „Arsenal“ namuose iškovojo sunkią pergalę 1:0 nugalėjęs Donecko „Šachtar“. Sužaidus pusvalandį ukrainiečiai įvartį įsimušė į savo vartus po Gabrielio Martinelli stipraus smūgio, o 77-ąją minutę Leandro Trossardas pramušė baudinį.