„Chelsea“ artėja prie Čempionų lygos aštuntfinalio

Londono „Chelsea“ futbolininkams Čempionų lygos atkrintamosios varžybos yra pasiekiamos ranka po sunkiai pelnytos pergalės 1:0 Švedijoje prieš „Malmo“ klubą.
Londono „Chelsea“ įveikė Malmės ekipą 1:0.
Londono „Chelsea“ įveikė Malmės ekipą 1:0. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po slogaus pirmojo kėlinio Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginanti Londono komanda įsiveržė į priekį po pertraukos.

Marokietis Hakimas Ziyechas pelnė įvartį, uždaręs Callumo Hudsono-Odoi puikų perdavimą.

Thiago Silva buvo arti antrojo įvarčio, bet brazilo galva smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Anelis Ahmedhodzičius.

Tai buvo dar vienas solidus Thomo Tuchelio treniruojamos „Chelsea“ pasirodymas gynyboje – Švedijos komanda nė karto nepataikė į vartų plotą.

Dabar po keturių mačų H grupėje „Chelsea“ turi 9 taškus – tiek pat, kaip ir Turino „Juventus“, kuris antradienį Italijoje vėliau žais su Sankt Peterburgo „Zenit“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Jei Rusijos klubas pralaimės, „Chelsea“ tereikės sužaisti lygiosiomis namie per kitas rungtynes su „Juventus“ lapkričio 23 dieną, kad patektų į aštuntfinalį anksčiau laiko.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?