„Chelsea“ išplėšė pergalę, nelaimėlis „Everton“ vėl krito iššvaistęs dviejų įvarčių pranašumą

Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo Londono „Chelsea“, išvykoje 1:0 palaužusi „Bournemouth“ vienuolikę. O dviejų įvarčių pranašumo neišsaugojęs Liverpulio „Everton“ lieka turnyro lentelės dugne.

Vienintelį rungtynių įvartį 86-ą minutę pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Christopheris Nkunku.

Prancūzų puolėjas baudos aikštelėje sulaukė preciziško perdavimo iš Jadono Sancho ir laviruodamas tarp trijų gynėjų sugebėjo pasiųsti kamuolį vartų kampą.

„Bournemouth“ savo realiausią šansą turėjo dar pirmajame kėlinyje, kai po gynėjo Wesley Fofana klaidos padėtį gelbėdamas baudinį užsidirbo vartininkas Robertas Sanchezas.

Tačiau R.Sanchezas atrėmė Evanilsono baudinį.

Šiame mače buvo parodyta net 14 geltonų kortelių: šešios – šeimininkams, aštuonios – „Chelsea“ futbolininkams.

Kitame mače Liverpulio „Everton“ ir vėl turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau ir vėl sugebėjo pralaimėti rungtynes, likdamas pačiame turnyro lentelės dugne.

„Everton“ išvykoje 2:3 nusileido Birmingamo „Aston Villa“ ekipai.

Primename, kad ir praėjusiame ture „Everton“ laiminėjo 2:0 prieš „Bournemouth“, bet galiausiai patyrė nesėkmę 2:3.

Šįkart – kone analogiškas scenarijus.

Dwightas McNeilas (16 min.) ir Dominicas Calvertas-Lewinas (27 min.) mušė įvarčius per pirmąjį rungtynių pusvalandį, bet „Aston Villa" atsakė trimis tiksliais smūgiais ir laimėjo rungtynes.

Įvarčiais pasižymėjo Ollie Watkinsas (36 ir 58 min.) bei Jhonas Duranas (76 min.).

„Everton“ pralaimėjo visas ketverias šio sezono rungtynes.