Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Chelsea“ košmaras tęsiasi ir naujame sezone: prapylė Londono derbį

Praėjusį sezoną beviltiškai atrodęs Londono „Chelsea“ klubas, panašu, ir vėl lipa ant to paties grėblio. Sekmadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos 2-ojo turo rungtynėse Mauricio Pochettino auklėtiniai svečiuose 1:3 pralaimėjo kitai sostinės komandai „West Ham United“.
Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

7-ąją minutę marokietis Nayefas Aguerdas išvedė šeimininkus į priekį, bet 28-ąją minutę Carney Chukwuemeka rezultatą išlygino, o prieš pat pertrauką „Chelsea“ galėjo ir įgyti pranašumą, bet Enzo Fernandezas nerealizavo baudinio.

53-ąją minutę Michailas Antonio vėl išvedė „West Ham“ į priekį, bet šeimininkų kortas stipriai sujaukė po dešimties minučių pirmojo įvarčio autoriaus N.Aguerdo gauta antra geltona kortelė.

Visgi per likusį laiką dešimtyje likę šeimininkai atsilaikė, o jau per pridėtą laiką Lucas Paqueta įmušė ir trečią įvartį.

Kitame sekmadienio mače Birmingemo „Aston Villa“ savo aikštėje 4:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“.