„Chelsea“ krachas tęsiasi: krito prieš „Fulham“, skambus naujokas – išvarytas

Londono „Chelsea“ klubas toliau išgyvena košmarišką laikotarpį – Grahamo Potterio auklėtiniai „Premier“ lygos rungtynėse išvykoje 1:2 krito prieš „Fulham“.
Joao Felixas
Joao Felixas / Imago / Scanpix nuotr.

Traumos pjauna vieną „Chelsea“ futbolininką po kito, tad vos iš Madrido „Atletico“ nuomos pagrindais atvykęs Joao Felixas buvo iškart mestas į aikštę nuo pirmų minučių.

Tiesa, debiutas portugalui nesusiklostė – 58-ąją minutę jis gavo raudoną kortelę už itin šiurkščią pražangą.

„Chelsea“ istorijoje J.Felixas tapo pirmuoju žaidėju, gavusiu raudoną kortelę debiutinėse rungtynėse. „Premier“ lygoje pastarąjį sykį toks įvykis nutiko 2014-siais, kai Londono „Tottenham Hotspur“ žaidėjas Federico Fazio buvo išvarytas pirmosiose savo rungtynėse.

Londone „Fulham“ futbolininkus į priekį 25-ąją minutę vedė Willianas, tačiau rezultatą sugebėjo išlyginti Kalidou Koulibaly.

Pergalingu tapusį įvartį šeimininkams 73-ąją minutę pelnė Carlosas Vinicius.

„Chelsea“ su 25 taškais užima vos 10-ąją vietą „Premier“ lygoje, „Fulham“ turi 31 tašką ir šoktelėjo net į šeštąją poziciją.