Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Chelsea“ krizė tęsiasi: nelaimėjo ketvirto mačo iš eilės

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą sužaistas vienas 24-ojo turo susitikimas. Čempionų lygos laimėtojas Londono „Chelsea“ svečiuose ir vėl tik lygiosiomis 1:1 išsiskyrė su „Brighton“ futbolininkais.
Hakimas Ziyechas
Hakimas Ziyechas / „Scanpix“ nuotr.

24-ąją minutę pasižymėjo šiuo metu vykstantį Afrikos čempionatą dėl konflikto su Maroko treneriu Vahidu Halihodžičiumi praleidžiantis Hakimas Ziyechas.

Visgi to nepakako. 60-ąją minutę Adamas Websteris rezultatą išlygino ir Thomaso Tuchelio vyrai vėl liko tik su tašku.

Tai buvo jau ketvirtas „Chelsea“ nelaimėtas „Premier“ lygos mačas iš eilės.

Londono komanda užima trečią vietą, dvylika taškų atsilikdama nuo lyderio „Manchester City“ ir tašku nuo antroje pozicijoje esančio „Liverpool“.

Braitono komanda žengia devinta.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant