„Chelsea“ letargas tęsiasi – prieš „Man City“ ginklus sudėjo ir FA taurėje

Londono „Chelsea“ letargas tęsiasi. Blankų sezoną žaidžiantys „mėlynieji“ baigė pasirodymą Anglijos FA taurėje. Trečiajame etape juos eliminavo „Manchester City“ klubas, namų rungtynes laimėjęs rezultatu 4:0.
Riyadas Mahrezas švenčia įvartį
Riyadas Mahrezas švenčia įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ žaidė pastaruosiuose trijuose FA taurės finaluose – visus juos pralaimėjo, tačiau šįkart kelionę turnyre baigė gerokai anksčiau.

Baigė žaisdama blankų, bedantį futbolą, nesukėlusį „Manchester City“ didesnio vargo.

Pepo Guardiolos auklėtiniai visus taškus ant „i“ sudėliojo pirmajame kėlinyje, sumušdami tris įvarčius per 15 minučių atkarpą.

Riyadas Mahrezas grudriai išprovokavo 18-mečio Lewiso Hallo pražangą ir baudos smūgiu 23-ią minutę išvedė šeimininkus į priekį.

30-ią minutę Julianas Alvarezas realizavo baudinį, kurį „uždirbo“ neapdairus Kai Havertzo žaidimas ranka.

Snūduriavusią „Chelsea“ dar kartą 38-ą minutę nubaudė Philas Fodenas, tiksliu smūgiu užbaigęs perdavimų kombinaciją.

Per pirmą kėlinį neatlikusi nė vieno smūgio „Chelsea“ nesukūrė intrigos ir po pertraukos. Antrasis kėlinys tebuvo formalumas, kurį vainikavo dar vienas R.Mahrezo realizuotas baudinys (85 min.).

„City“ tęs kovą turnyre, kurį pastarąjį kartą laimėjo 2019 metais.

Primename, kad šią savaitę komandos buvo susitikusios ir „Premier“ lygoje – rungtynes Londone 1:0 taip pat laimėjo „Manchester City“.

Lapkritį „Manchester City“ eliminavo „mėlynuosius“ ir „League Cup“ varžybose. Apskritai, „Chelsea“ P.Guardiolos auklėtiniams pralaimėjo jau penktą mačą iš eilės, nesugebėdama įmušti nė vieno įvarčio (0:9).

„Chelsea“ per pastaruosius 7 mačus skirtinguose turnyruose laimėjo tik kartą (W1 D1 L5), pelnydama vos tris įvarčius.