„Chelsea“ tenkinančios staigmenos Anglijoje: klupo ir „Liverpool“, ir „Man City“

Anglijos „Premier“ lygoje vienu metu skirtinguose stadionuose pasirodė trys lygos lyderiai, tačiau pergalę iškovojo tik vienas iš jų – Londono „Chelsea“.
Londono „Chelsea“
Londono „Chelsea“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai svečiuose 3:0 sudorojo „Newcastle United“ klubą, bet oponentų gynybą „mėlynieji“ pralaužė tik antrojo kėlinio viduryje.

Reece'as Jamesas 65-ąją minutę atidarė svečių įvarčių sąskaitą, o tuomet pasipylė ir daugiau tikslių smūgių – 77-ąją minutę tas pats R.Jamesas pelnė dublį, o 79-ąją minutę tašką šiame mače padėjo Jorginho.

Netrukus UEFA Čempionų lygos nugalėtojus pasiekė puikios žinios iš kitų stadionų.

Pergalę iš savo rankų išleido „Liverpool“ futbolininkai, namuose lygiosiomis 2:2 sužaidę su „Brighton“ ekipa.

Aikštės šeimininkai dominavo ir po tikslių Jordano Hendersono (4 min.) ir Sadio Mane (24 min.) smūgių pirmavo 2:0, tačiau kovingieji svečiai ginklų nesudėjo.

Prieš pertrauką Enockas Mwepu (41 min.) tiesiog neatremiamu tolimu šūviu rezultatą sušvelnino, o antrajame kėlinyje Leandro Trossardas (65 min.) jį ir išlygino.

Fiasko namuose patyrė „Manchester City“ klubas, 0:2 nusileidęs nuo Londono „Crystal Palace“.

Wilfriedas Zaha 6-ąją minutę šokiravo šeimininkus, tačiau „miestiečių“ problemos čia nesibaigė – pirmojo kėlinio pabaigoje jie prarado Aymericą Laporte, kuris užsidirbo raudoną kortelę.

Dešimtyje rungtyniavusi Pepo Guardiolo kariauna buvo rezultatą išlyginusi, tačiau po VAR peržiūros Gabrielio Jesuso įvartis įskaitytas nebuvo.

Vinį į oponentų karstą 88-ąją minutę įkalė Conoras Gallagheris.

Po 10 turų „Chelsea“ su 25 taškais tapo vienvaldžiais pirmenybių lyderiais. „Liverpool“ (22 tšk.) yra antri, „Man City“ (20 tšk.) – treti.